Brother TN-3520 | Toner Cartridge | Black
| All | |
| Brändiühilduvus | Brother |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross depth master carton | 770 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross height master carton | 167 mm |
| Gross weight | 1.55 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Kasseti mahutavus | Super high |
| Kogus | 1 |
| Lehekülgede arv (must-valge print) | 20000 lk |
| Leheküljetootlus | 20000 lk |
| Net weight | 1.121 kg |
| Net weight master carton | 4.65 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 373.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN-3520 |
| Tare weight (kg) | 0.429 kg |
| Tare weight master carton | 0.809 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Volume (m3) | 0.01332 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn-3520 toner cartridge black, tn3520, brother, tindid ja toonerid





